Logo
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. O mně

Krásný den,

MiBea... Co a nebo kdo to je? MiBea je složenina mé přezdívky Misha Beauty, vlastním jménem Michaela Suchá. Celá přezdívka je zároveň i názvem dvou blogů www.mishabeauty.org a www.mishabeauty.cz, které mapují velkou část mého  života, mého koníčku a vášně pro vlastní kosmetiku a DIY vůbec. 

Miluji výrobu vlastní kosmetiky a za více jak 11 let jsem pro ni nadchla obrovské množství lidí a to díky osobnímu přístupu, velkému množství sdílených receptů a návodů, dvou vydaných knih Zelená kosmetika a Minerální kosmetika a také díky kvalitním surovinám, které  naleznete na eshopu www.kosmetickesuroviny.cz. Jenže ne všichni se do výroby vlastní kosmetiky chtějí nebo mohou pustit na vlastní pěst a obraceli se na mě s prosbou, abych je výrobou provedla nebo jim produkty sama vyrobila. A právě proto vznikla MiBea.

Vše s označením MiBea nese můj rukopis, ať už se jedná o autorské e-booky, on-line kurzy, semináře, osobní poradenství nebo o rukodělné výrobky, které najdete v kategorii Pro radost. MiBea je prostě ode mě pro vás.

Na cestě je konečně i projekt a značka mé vlastní certifikované kosmetiky a doplňků stravy, kterým sama věřím a které mám osobně vyzkoušené a mohu se za ně zaručit. Vše je vyráběné v České republice, protože  jsem za prvé patriot a za druhé věřím, že jsme schopni vyrábět a dodávat špičkové produkty.

Věřím, že vše má svůj čas, proto prosím i o trochu trpělivosti, než se na stránkách objeví první kosmetická řada. Zbývá už jen dořešit pár drobností...

Vaše Míša

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Nejčtenější na blogu

 

 
Kontakty
Michaela Suchá
Michaela Suchá
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz